Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

II Konkurs Recytatorski Jednego Poety - Joanna Kulmowa

II Konkurs Recytatorski Jednego Poety - Joanna KulmowaII KONKURS RECYTATORSKI JEDNEGO POETY
POD HONOROWYM PATRONATEM
ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY
„Joanna Kulmowa – nie wyrastaj z marzeń”


1. Organizator konkursu recytatorskiego
Organizatorem konkursu recytatorskiego jest Fundacja Wspierania Kultury „Noc Poetów”, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Reczu, Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Reczu.

Misterium Brzeskie

Misterium BrzeskieW ramach promocji regionalnej kultury i jej dziedzictwa nasza Fundacja, w serii Magna Cultura, wydala drukiem książkę Teresy Joanny Andrzejewskiej pt. „Misterium brzeskie – dialogiczna relacja z Bogiem poprzez drugiego człowieka” wraz z płytą DVD.
Misterium brzeskie pod nazwą „Zaśnięcie Maryi” to swoista inscenizacja, która stała się tradycją święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny uroczyście obchodzonego w Sanktuarium Matki Bożej Brzeskiej w Brzesku k/Pyrzyc.

Wieczór autorski Romana Szymańskiego

Wieczór autorski Romana SzymańskiegoW środę 28 lutego Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów" dzięki uprzejmości Miejskiej Biblioteki w Choszcznie miała przyjemność promować tom poezji Romana Szymańskiego "Z mózgu"wydany nakładem fundacji.

Promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja"

Promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja"Promocja płyty Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja" za nami.

Bo po co komu poezja... EpiLiDra Druga cd.

Bo po co komu poezja... EpiLiDra Druga cd.Epilidra Druga cd. to spotkanie poetyckie, na które serdecznie zapraszamy. Koncert Grzegorza Haciskiego promujący płytę "bo po co komu poezja". Zapraszamy do Rodzinnego Browaru Wyszak w Szczecinie w środę 30 stycznia o godzinie 19.00. Poezja, muzyka, dobre wino, dobre piwo, świetna atmosfera.
Wygenerowano w sekund: 0.03
1,339,198 unikalne wizyty