Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Poetyckie Życzenia Świąteczne

Poetyckie Życzenia ŚwiąteczneNoc wigilii, gwiazda błyska,
W żłóbku siano – nie kołyska,
oto wielkie świata dziwy:
w ciele ludzkim Bóg prawdziwy !

Epilidra już za nami i to po raz drugi

Epilidra już za nami i to po raz drugiCzym jest akt tworzenia...? Malarz bierze do ręki pędzel, ołówek, próbuje wykreować świat na nowo, świat zrodzony w jego umyśle. Stwarza już stworzone, w szaleństwie, cnocie, rozpaczy, radości, rozpuście... Ręka powoli szkicuje na przykład poetę piszącego wiersz właśnie na cześć malarza, albo historię wyimaginowanego czytelnika... a może to tylko ułuda w jego głowie?

EPILIDRA DRUGA

EPILIDRA DRUGAFundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów" i Dom Kultury 13 Muz mają zaszczyt zaprosić na EPILIDRĘ DRUGĄ, podczas której zostaną zaprezentowane dwa nowe wydwnictwa Fundacji "Noc Poetów": płyta Grzegorza Haciskiego "Bo po co komu poezja" oraz książka Teresy Joanny Andrzejewskiej "Misterium Brzeskie". Impreza rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 19.00 w Domu Kultury XIII Muz Plac Żołnierza Polskiego 2 w Szczecinie. Wstęp wolny z możliwością zniewolenia sztuką. Organizatorzy przewidzieli dla każdego uczestnika literackie prezenty. Serdecznie zapraszamy.

Wieczór autorski Piotra Pazdana

Wieczór autorski Piotra PazdanaW środę 26 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się kolejny wieczór autorski organizowany przez Fundację Wspierania Kultury „Noc Poetów”, Szkołę Podstawową w Reczu oraz MGOKiS w Reczu. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć stałego bywalca KNP poetę i rzeźbiarza Piotra Pazdana.

Almanach VII Korytowskiej Nocy Poetów sprostowanie

Almanach VII Korytowskiej Nocy Poetów sprostowanieCzasami technika potrafi płatać figle. Nam się to również przytrafiło, a więc sprostowanie. W almanach z VII Korytowskiej Nocy Poetów wkradł się błąd. Na stronie 62 wiersz pod tytułem "Prośby" autorstwa Zbigniewa Jahnza został mylnie przypisany Władysławowi Łazuce. Wobec powyższego w imieniu redakcji tomu obu poetów za pomyłkę serdecznie przepraszam.
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,145,317 unikalne wizyty