Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

"W okowach słów" Warsztaty poetyckie Korytowskiej Nocy Poetów

"W okowach słów" Warsztaty poetyckie Korytowskiej Nocy PoetówChoszczeński Poranek Poetycki

W dniu 26.08.2017 r., w drugim dniu VII Korytowskiej Nocy Poetów odbyły się warsztaty literackie pn. „W okowach słów”, w których wziął udział prof. dr hab. Andrzej Skrendo (historyk i teoretyk literatury, krytyk).

VII Korytowska Noc Poetów za nami.

VII Korytowska Noc Poetów za nami.Noc w Choszczeńskim Domu Kultury z 25 na 26 sierpnia należała do poezji. Już po raz siódmy poeci regionu mogli zaprezentować swoją twórczość podczas Nocy Poetów. Imprezę, jak co roku, otworzył prezes Fundacji Wspierania Kultury „Noc Poetów” ks. Sławomir Kokorzycki, a poprowadził duet Grzegorz Haciski i Piotr Pawłowski. Pośród słowa i piosenki swoją twórczość zaprezentowało dwudziestu siedmiu autorów. Wiersze były różne, od humorystycznych poprzez nostalgiczne, miłosne, skończywszy na mocno zaangażowanych. Tegoroczna noc poszerzona została o sztuki wizualne, na holu Domu Kultury swoje prace malarskie wystawiły Mirosława Kucharska, Aneta Benewiat, a Piotr Pazdan zaprezentował odrobinę swej twórczości rzeźbiarskiej.

Konkurs Poetycki "Z mojej perspektywy" rozstrzygnięty

Konkurs Poetycki "Z mojej perspektywy" rozstrzygniętyKonkurs poetycki, we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej, skierowany do osadzonych pt. „Z mojej perspektywy” został rozstrzygnięty. Więcej informacji w treści rozszerzonej.

Korytowska Noc Poetów

Korytowska Noc Poetów VII KNP 2017 zbliża się szybkimi krokami. Wszystkie niezbędne informacje z zakładce Korytowska Noc Poetów.

Wspieramy działania kulturalne

Wspieramy działania kulturalneNasza Fundacja wsparła organizacyjnie i rzeczowo konkursy:

1) 18 maja 2017 r., organizowany przez Parafie w Baniach i w Lubanowie, Festiwal Papieski im. Jana Pawła II Totus Tuus, którego celem jest propagowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych pamięci o Wielkim Papieżu Polaku, kształtowanie zamiłowania do Jego twórczości i promocja młodych talentów.
https://www.mctkis.eu/82-ii-festiwal-papieski-im-jana-paw%C5%82a-ii-totus-tuus-banie-2017-galeria.html (czytaj dalej)

Wygenerowano w sekund: 0.04
349,597 unikalne wizyty