Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Festyn Rodzinny "Świętujemy 100-Lecie Niepodległości"

Festyn Rodzinny "Świętujemy 100-Lecie Niepodległości"Świętujemy 100-lecie Niepodległości – pod takim hasłem 16 czerwca br. w Starym Czarnowie Zakon Rycerzy Kolumba i Fundacja Wspierania Kultury Noc Poetów zorganizowały festyn rodzinny, który zgromadził ok. tysiąca uczestników przybyłych z różnych stron regionu przede wszystkim w gronie rodzin z dziećmi, które były głównymi beneficjentami przygotowanych atrakcji.

Medal za Zasługi dla Miasta Szczecina

Medal za Zasługi dla Miasta SzczecinaZ wielką przyjemnością odebraliśmy informację przekazaną nam na skrzynkę pocztową.
Uprzejmie informuję, że Kapituła Medalu w dniu 18 czerwca 2018 r. pozytywnie rozpatrzyła wnioski Fundacji Wspierania Kultury Noc Poetów o przyznanie Medalu za Zasługi dla Miasta Szczecina Pani Teresie Barbarze Dominiczak i Księdzu Prałatowi Janowi Marcinowi Mazurowi.
Potwierdzenie tego faktu poprzez wręczenie medali i dyplomów nastąpi podczas VI uroczystej sesji Rady Miasta Szczecin, która odbędzie się w dniu 5 lipca 2018 roku, o godz.10.00, w sali sesyjnej

Konkurs Poetycki "O Laur Nocy Poetów"

Uprzejmie informujemy, że na konkurs literacki „O Laur Nocy Poetów” wpłynęło 80 wierszy, spośród nich Jury w składzie: Barbara Arsoba, prof. Andrzej Sulikowski (SPP) i ks. dr Jan Mazur, wyłoniło dziesięcioro nominowanych do nagrody głównej:Zmarła poetka Joanna Kulmowa

Zmarła poetka Joanna KulmowaJoanna Kulmowa, poetka, autorka utworów scenicznych oraz książek dla dzieci i młodzieży zmarła w niedzielę rano w Warszawie. O śmierci poetki poinformowała Magdalena Barcz, przyjaciółka pisarki.

Podziękowanie

PodziękowanieSzanowny Pan Sławomir Kokorzycki Prezes Zarządu Fundacji Wspierania Kultury Noc Poetów
W imieniu Zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo składamy serdeczne podziękowanie za otrzymane dary, które są cennym wkładem w budowę wspólnego dzieła, jakim jest wychowanie i praca z dziećmi oraz młodzieżą.
Wacław Czakon
Prezes Zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,339,196 unikalne wizyty