Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Wieczór autorski Barbary Teresy Dominiczak

Wieczór autorski Barbary Teresy  DominiczakNakładem naszej Fundacji, ze środków Województwa Zachodniopomorskiego, w ramach serii Noc Poetów (nr 5) ukazał się kolejny tomik poezji szczecińskiej poetki Barbary T. Dominiczak pt. „Duszy uroczysko”. Jego premiera odbyła się podczas wyjątkowego spotkania autorskiego, które odbyło się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Szczecinie – Skolwinie 11 grudnia 2017 r.

Wyspiański uniwersalny- spotkanie w Galerii Impresja

Wyspiański uniwersalny- spotkanie w Galerii ImpresjaTo już za nami. 1 grudnia przy kawie, ciastkach w otoczeniu pięknych prac wykonanych przez choszczeńskich artystów z klubu Impresja, miłośnicy poezji i malarstwa Stanisława Wyspiańskiego spotkali się w Choszczeńskim Domu Kultury na wykładzie poświęconym młodopolskiemu artyście. Spotkanie składało się z kilku części i odbyło się w dwóch turach; do południa gdzie gośćmi była młodzież choszczeńskich szkół i wieczorem kiedy to w Galerii Impresja miejsce zajęli dorośli.

Limitowana unikalna seria znaczka

Limitowana unikalna seria znaczkaNa wniosek naszej Fundacji, Prezydent RP Andrzej Duda uhonorował ks. kanonika Januarego Żelawskiego Złotym Krzyżem Zasługi. Postanowiliśmy upamiętnić to wydarzenie w taki sposób, że zleciliśmy, aby Poczta Polska przygotowała z tej okazji limitowaną serię znaczka pocztowego o nominale A, tzn. na zwykły list lub kartę pocztową do 350 g.

Wieczór autorski Barbary Teresy Dominiczak

Wieczór autorski Barbary Teresy  DominiczakNakładem naszej Fundacji wydany został kolejny tomik wierszy szczecińskiej poetki Barbary T. Dominiczak. Z tej okazji odbędzie się spotkanie autorskie w gościnnym i niesłychanie twórczym Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Szczecinie - Skolwinie (ul.Kamienna 22) w dniu 11 grudnia 2017 roku o godz. 11.oo.

Wieczór autorski Piotra Pawłowskiego

Wieczór autorski Piotra PawłowskiegoWieczór to czas na wierszowanie. Właśnie wieczorem 24 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Reczu odbyła się promocja tomu poezji Piotra Pawłowskiego „co potem”.
Wygenerowano w sekund: 0.04
280,655 unikalne wizyty