Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Partnerzy

Powitanie


"...bo po co komu poezja

słowa rymem związane

z natury piękne i soczyste

palona na stosie herezja"

Witaj wędrowcze na stronie Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Drugie spotkanie autorskie Zbigniewa Kędry

Drugie spotkanie autorskie Zbigniewa KędryZ przyjemnością informujemy, że 19 maja 2023 roku o godzinie 18.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łobzie ul. Niepodległości 50 odbędzie się drugie spotkanie autorskie pana Zbigniewa Kędry. Spotkanie jest promocją tomu poezji "Wiersze Wybrane" wydane nakładem Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów". W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.

Spotkanie autorskie Zbigniewa Kędry

Spotkanie autorskie Zbigniewa KędryFundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów" oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Węgorzynie mają zaszczyt zaprosić na spotkanie autorskie z poetą Zbigniewem Kędrą, promujące tom " Wiersze wybrane". Spotkanie odbędzie się 9 maja 2023 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu ul. Kościuszki 9 w Węgorzynie, o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy.

1% podatku

Życzenia

XII Noc Poetów za nami.

XII Noc Poetów za nami.XII Noc Poetów za nami. W ostatni piątek sierpnia, jak co roku, cieszyliśmy się z obecności poetów na naszej fundacyjnej imprezie. Jak co roku wiele poezji, muzyki, wrażeń. Tradycyjnie wręczaliśmy stypendia, tradycyjnie "spaliliśmy" debiuty, tradycyjnie wysłuchaliśmy wierszy wspaniałych poetek i poetów. Zapraszam do zakładki Galeria na fotorelację wykonaną przez Zbigniewa Jahnza.
Wygenerowano w sekund: 0.03
3,125,381 unikalne wizyty