Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 8
-> Najnowszy użytkownik: Skarbek

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka

Ostatnie poezje

Nasi partnerzy

Powitanie


"...bo po co komu poezja

słowa rymem związane

z natury piękne i soczyste

palona na stosie herezja"

Witaj wędrowcze na stronie Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Wprowadzenie

Wprowadzenie

Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Szanowny Miłośniku Poezji, który trafiłeś na stronę Fundacji "Noc Poetów". Kilka słów na temat naszej strony. Stworzyliśmy ją, by promować nasze działania, prezentować nasze zamierzenia i osiągnięcia. Zależy nam również na promocji poezji, którą będziesz mógł zaprezentować na naszej stronie. Pozwól więc, że oprowadzę Cie po naszym świecie.

Prezentacja tomu poezji Barbary Dominiczak "Duszy uroczysko"

Prezentacja tomu poezji Barbary Dominiczak "Duszy uroczysko"Zapraszam do zakładki MEDIA do obejrzenia filmowej prezentacji najnowszego tomu poezji Barbary Teresy Dominiczak "Duszy uroczysko" wydanej nakładem Fundacji Wspierania Kultury "Noc Poetów" Recz 2017.

Świąteczne Życzenia

Świąteczne ŻyczeniaCelebrowanie Tajemnicy Wcielenia ujawnia w każdym ludzkim sercu potrzebę bycia dzieckiem na podobieństwo Jezusa. Niech wpatrywanie się w Betlejemski żłobek uzdolni nas do dziecieńcego postrzegania świata w kategoriach prawdy dobra i piękna i pozwoli znajdować w sobie te wartości na radosne Święta i cały Nowy Rok 2018.

Życzy Fundacja Wspierania Kultury "Noc Poetów"

Wieczór autorski Barbary Teresy Dominiczak

Wieczór autorski Barbary Teresy  DominiczakNakładem naszej Fundacji, ze środków Województwa Zachodniopomorskiego, w ramach serii Noc Poetów (nr 5) ukazał się kolejny tomik poezji szczecińskiej poetki Barbary T. Dominiczak pt. „Duszy uroczysko”. Jego premiera odbyła się podczas wyjątkowego spotkania autorskiego, które odbyło się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Szczecinie – Skolwinie 11 grudnia 2017 r.

Wyspiański uniwersalny- spotkanie w Galerii Impresja

Wyspiański uniwersalny- spotkanie w Galerii ImpresjaTo już za nami. 1 grudnia przy kawie, ciastkach w otoczeniu pięknych prac wykonanych przez choszczeńskich artystów z klubu Impresja, miłośnicy poezji i malarstwa Stanisława Wyspiańskiego spotkali się w Choszczeńskim Domu Kultury na wykładzie poświęconym młodopolskiemu artyście. Spotkanie składało się z kilku części i odbyło się w dwóch turach; do południa gdzie gośćmi była młodzież choszczeńskich szkół i wieczorem kiedy to w Galerii Impresja miejsce zajęli dorośli.
Wygenerowano w sekund: 0.02
124,340 unikalne wizyty